#

E-eksport. Wielkie możliwości dla małych firm – bezpłatne szkolenie

17 listopada, 2023
E-eksport. Wielkie możliwości dla małych firm – bezpłatne szkolenie

Krajowa Izba Gospodarcza i Amazon zapraszają na szkolenie o e-eksporcie w Poznaniu

 

Krajowa Izba Gospodarcza, autor projektu cross-border.pl, Amazon Polska oraz Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa zapraszają na bezpłatne szkolenie stacjonarne „E-eksport. Wielkie możliwości dla małych firm”. Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji objęło wydarzenie swoim patronatem.

Szkolenie odbędzie się 📌 30 listopada, w godzinach od 10:00 do 15:00 w Beyond.pl Data Center Kampus, ul. Adama Kręglewskiego 11. Agenda oraz rejestracja → www.cross-border.pl/szkolenia

Jeśli jesteś pracownikiem lub właścicielem małej lub średniej firmy w województwie wielkopolskim, posiadającej własną markę lub zajmującą się dystrybucją i realnie rozważasz rozpoczęcie sprzedaży poza granicami Polski w e-commerce oraz zastanawiasz się, w jaki sposób rozpocząć działania sprzedażowe za granicą w swojej firmie ¬- to szkolenie jest skierowane właśnie do Ciebie!

[ZAPISZ SIĘ]

Podczas szkolenia zdobędziesz odpowiedzi na pytania:

⏩ Jakie są korzyści ze sprzedaży na Amazon i jak postawić pierwsze kroki na tej platformie?
⏩ Jakie możliwości logistyczne oferuje Amazon i z jakich modeli możesz skorzystać?
⏩ Jak zbudować strategie cenową, sprzedażową i marketingową na Amazon?
⏩ Jakie obowiązki podatkowe czekają Cię w ekspansji zagranicznej.
⏩ Z jakich instrumentów finansowych warto skorzystać, aby nie stracić zysków.

Szkolenie będzie prowadzone stacjonarnie przez doświadczonych ekspertów e-commerce:
• Emil Jaroch z Amazon
Doświadczony specjalista w segmencie handlu tradycyjnego oraz e-commerce. Obecnie wspiera ekspansję Amazon w Europie jako Team Lead w Polsce. Wcześniej kierował działami marketingu i wdrożeniami e-commerce oraz wspierał marki i duże europejskie sieci handlowe poprzez kreowanie strategii zakupowych, strategiczne zarządzanie kategoriami produktowymi, oraz nadzorowanie skomplikowanych łańcuchów dostaw. Pracując w dynamicznych środowiskach, angażował się w zarządzanie cyfryzacją sprzedaży i strategiczny rozwój biznesu w oparciu o dane.
• Damian Wiszowaty z Gonito
Ekspert sprzedaży na Amazon, prawnik, specjalista w zakresie prawa własności intelektualnej i nowych technologii. Założyciel oraz CEO Gonito – agencji, która jako pierwsza w Polsce zaoferowała wsparcie i optymalizację sprzedaży na Amazon, pomagając firmom – producentom i dystrybutorom w wejściu na nowe zagraniczne rynki.
• Tomasz Połeć z Taxology
Doradca podatkowy z 15-letnim doświadczeniem w polskich i międzynarodowych firmach doradczych. Doświadczenie i wiedzę zdobytą podczas licznych przeglądów podatkowych i audytów wykorzystuje w pracy doradcy podatkowego dla firm z branży e-commerce. Specjalizuje się w doradztwie w zakresie rozliczeń VAT i CIT w e-commerce i logistyce.
• Piotr Bobiński z Ebury
Specjalista z branży #Fintech z wieloletnim doświadczeniem w obszarze bankowości transakcyjnej i korporacyjnej. Od ponad 5 lat jest zaangażowany w rozwój handlu zagranicznego w firmach sektora MŚP w Polsce. Od 2019 jego głównym obszarem zainteresowań są usługi finansowe wspierające rozwój handlu zagranicznego, także w e-commerce.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń. Dlatego nie zwlekaj i zapisz się już dziś!
Agenda szkolenia oraz formularz rejestracyjny jest dostępny pod linkiem: www.cross-border.pl/szkolenia

Szkolenie zostało objęte Honorowym Patronatem Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

Patronami szkolenia są Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji i Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

E-eksport. Wielkie możliwości dla małych firm – bezpłatne szkolenie
Skip to content