#

Ludzie

Grzegorz Michalski

Grzegorz Michalski

Grzegorz Michalski

Prezes zarządu WCWI Sp z o.o.

Wieloletni Prezes Zarządu Wielkopolskiego Centrum Wspierania Inwestycji – pomysłodawcy Poznańskiego Parku Technologiczno- Przemysłowego w Poznaniu.

Piotr Juskowiak

Piotr Juskowiak

Piotr Juskowiak

Manager PPTP

Manager zarządzający z wieloletnim doświadczeniem, były Wicedyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu.

Praktyk, certyfikowany audytor z wieloletnim doświadczeniem w zakresie podatków, kontroli funduszy UE i audytu wewnętrznego. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Joanna Maciaszczyk

Joanna Maciaszczyk

Joanna Maciaszczyk

Dyrektor d/s inwestycji WCWI

Absolwentka Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Poznańskiejoraz Podyplomowych Studiów Zamówień Publicznych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od maja 2010 r. praca w Wielkopolskim Centrum Wspierania Inwestycji Sp. z o.o. najpierw na stanowisku głównego specjalisty ds. inwestycji, a od września 2011 r. dyrektora ds. inwestycji.

W latach 2003-2012 menedżer projektu kluczowego realizowanego w ramach WRPO Dz. 6.1 przez Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy. W 2008 r. powołana przez Ministra Rozwoju Regionalnego, jako ekspert w celu rzetelnej i bezstronnej oceny projektów realizowanych w ramach programów operacyjnych w dziedzinach: budownictwo, prawo budowlane, ochrona dziedzictwa kulturowego, infrastruktura systemu oświaty.

Skip to content