#

Wydarzenie Startup Poznań 2017 – 28.04.2017 r.

31 marca, 2017
Wydarzenie Startup Poznań 2017 – 28.04.2017 r.

W dniu 28 kwietnia br. w przestrzeni pracy wspólnej „+jeden” (ul. Za Bramką 1) odbędzie się wydarzenie Startup Poznań 2017. Jest to bezpłatna konferencja skierowana do osób, które tworzą lub chcą tworzyć firmy w oparciu o wiedzę i nowe rozwiązania biznesowe. To wydarzenie dla firm technologicznych oraz tych wszystkich, które szanse swojego rozwoju upatrują w wykorzystaniu nowoczesnych i innowacyjnych metod zarządzania, marketingu i projektowania usług. Wydarzenie odbywa się w ramach Dni Przedsiębiorczości Poznań i organizowane jest przez Miasto Poznań przy współpracy z Partnerami.

Dni Przedsiębiorczości to wydarzenie mające w Poznaniu wieloletnie tradycje. Ze względu na to, iż poznańska społeczność startupowa nieustannie rośnie i się rozwija, w tym roku po raz kolejny Dni Przedsiębiorczości zostały poszerzone o szereg wydarzeń kierowanych głównie do osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze startupami. W ramach wydarzenia zaplanowano wystąpienia oraz praktyczne warsztaty, które przeprowadzone zostaną przez przedstawicieli uznanych firm.

Podczas wydarzenia uczestnicy dowiedzą się m.in. jak najlepiej zaprezentować się przed inwestorem oraz jak prawnie ochronić swój biznes przed konkurencją. Zaplanowano debatę z udziałem przedstawicieli uznanych poznańskich startupów, którzy podzielą się z uczestnikami własnymi doświadczeniami w realizowaniu pomysłów biznesowych. Głos otrzymają także poznańskie biura coworkingowe – uczestnicy poznają zalety pracy w tych przestrzeniach. Zaproszeni goście z Londynu i Berlina powiedzą natomiast w jaki sposób można rozpocząć swoją działalność biznesową właśnie w tych miastach.

Organizatorzy przygotowali także zestaw specjalistycznych warsztatów praktycznych. Tematykę warsztatów opracowano pod kątem osób, które są jeszcze na początku swojej biznesowej drogi. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak zaplanować swój biznes, jak efektywnie sprzedawać, budować zespół i nim zarządzać oraz jak tworzyć strony internetowe.

W ramach konferencji funkcjonować będzie także Strefa Doradcza, gdzie odwiedzający będą mogli uzyskać bezpłatne wsparcie doradcze z zakresu prawa czy planowania biznesu.

 

Organizator: Miasto Poznań

Data: 28 kwietnia 2017

Miejsce: Przestrzeń pracy wspólnej „+jeden”, ul. Za Bramką 1 Poznań

Informacje, program wydarzenia oraz rejestracja: http://startup.poznan.pl/startuppoznan2017
Osoba kontaktowa: Anna Potrzebowska, anna_potrzebowska@um.poznan.pl, 885 96 03 54

Wydarzenie Startup Poznań 2017 – 28.04.2017 r.
Skip to content