#

Idea Hub otwiera się na przedsiębiorców z Poznania

10 kwietnia, 2017
Idea Hub otwiera się na przedsiębiorców z Poznania

Idea Hub to:
· Idea Hub: innowacyjna formuła łącząca miejsce do pracy ze strefą spotkań
i warsztatów dla mikro przedsiębiorców
· Już 12 kwietnia br.rusza cykl warsztatów WITAMINY BIZNESU prowadzonych przez praktyków i trenerów biznesu
· Spotkania są bezpłatne i odbywają się dwa razy w miesiącu

Poznań to miasto ludzi przedsiębiorczych. Działatudwadzieścia przestrzeni coworkingowych i kilka stałych inicjatyw biznesowych wspierających poczatkujących przedsiębiorców. Teraz, do tego grona dołącza Idea Hub, jedyne w Poznaniu miejsce oferujące wyspecjalizowane usługi doradcze, bezpłatną przestrzeń do pracy, dostęp do sal konferencyjnych oraz możliwościplacówki bankowej. Idea Hub,to więcej niż komfortowa strefa pracy dla freelancera. To również miejsce wymiany wiedzy.Stąd już w najbliższą środę, 12 kwietnia,rusza cykl bezpłatnych warsztatów dla przedsiębiorców.

– Poznań jest miastem niezwykle aktywnym, funkcjonuje tutaj wiele różnych inicjatyw startupowychi miejsc wspierających przedsiębiorczość. Pomimo tego,młodzi przedsiębiorcy, którzy korzystają z naszego biura deklarują, że wciąż brakuje im doświadczenia i konkretnej wiedzy, o tym jak zachować się relacjach biznesowych, jak rozmawiać z potencjalnym klientem, jak poprosić o ofertę agencję reklamową i czego od niej oczekiwać, jak ustalić cenę za usługi i wieleinnych. Tak zrodził się pomysł cyklicznych warsztatów Witaminy Biznesu, wzmacniających poczucie pewności siebie i wspomagających rozwój firmy – mówi Marta Bloch, Project Manager Idea Hub.

 

Witaminy biznesu, to cykl mentorskich warsztatów prowadzonych w przestrzeni Idea Hub przez uznanych trenerów i praktyków. Pierwsze spotkanie pomoże znaleźć odpowiedźna pytanie, jak odróżnić się od konkurencji, jak znaleźć swój styl i jak zbudować komunikat przyciągający uwagęklientów. W tajniki budowania wizerunku i relacji na linii klient – agencja reklamowa, wprowadzi uczestników Tomasz Szurkowski, CEO agencji Chigo Design, laureat prestiżowych nagród branżowych, członek Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej, od 17 lat zajmującysię projektowaniem graficznym i kreowaniem wizerunku firm. Dwugodzinny warsztat zatytułowany „Jak briefować, czyli projektowanie indywidualności”odbędzie się już w środę, 12 kwietnia o godzinie 18.00 w przestrzeni Idea Hub,przy ul. Małe Garbary 9.

 

Czym różnią się Witaminy Biznesu od innych wydarzeń w mieście? Pierwsza różnica, to limitowana liczba uczestników. W każdym spotkaniu może uczestniczyć nie więcej niż dziesięćosób. Dlaczego tak? Ponieważ ideą jest aktywne uczestnictwo w spotkaniu
i osobiste doświadczenie. Uczestnicy w praktyce odkrywają, jak z sukcesem budować
i rozwijać firmę. Stałym elementem cyklu będzie sesja networkingowa, podczas której można będzie nie tylko spotkać się z innymi przedsiębiorcami, ale także wykorzystać zdobytą
w praktyce wiedzę.

 

Witaminy Biznesu to projekt dla osób, które zdecydowały się na prowadzenie własnej działalności i poszukująpraktycznej wiedzy sprawdzonych doradców i mentorów, doświadczeń, które mogę wykorzystać w tworzeniu swojego biznesu.

 

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń wysłanych na adres garbary@ihub.pl. Każde spotkanie poświęcone będzie innej umiejętności biznesowej.

 

Warsztaty z trenerami biznesu odbywać się będęregularnie, dwa razy w miesiącu. Kolejne spotkanie zaplanowano na 25 kwietnia br., a informacje o bieżących i planowanych wydarzeniach znaleźć można na stronie projektu www.ideabank.pl/idea-hub.

Idea Hub otwiera się na przedsiębiorców z Poznania
Skip to content